Polo me prerje të shkurtër Mango

1495L

SKU: 87065643

Polo me mëngë të shkurtra

l
m
s
xl
XS
blu
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo me jakë të hapur në formë V, me mëngë të shkurtra dhe prerje të drejtë e të shkurtër. 27% Poliester, 73% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA