Polo me printe florale Mango

3493L

SKU: 87097650

Polo me jakë klasike dhe prerje të shkurtër

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Polo me mëngë të shkurtra, prerje të shkurtër dhe jakë klasike; dizajn me printe florale. 41% Poliamid, 34% Viskozë, 19% Pambuk, 6% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA