Polo me printe Obaibi

995L1393L

SKU: 95021

Polo me printe me tri kopsa

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
blu
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo për bebe djalë. Hapje me tre kopsa poshtë jakës, shirit kontastues në skajet e mëngëve dhe prerje e drejtë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë