Polo me printe palme Okaidi

1493L1643L

SKU: 50537

Polo me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Polo me mëngë të shkurtra, jakë klasike dhe prerje të drejtë. Dizajn me printe palme. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , , , ,