Polo me printe pikash Springfield

2093L

SKU: 1439766

Polo klasike me mëngë të shkurtra

l
m
s
xl
xxl
xxxl
E bardhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike me dy kopsa, dizajn meprinte pikash dhe me logo të qendisur në kraharor. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë