Polo me printe Slim-Fit Springfield

1794L

SKU: 1439847

Polo me jakë klasike me dy kopsa

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Gri e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike me dy kopsa, me përbërje pambuku dhe dizajn me printe. 85% Pambuk 15% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Përzgjidhni gjininë

Sipas sezonit