Polo me printe Springfield

2443L

SKU: 1469576

Polo me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike me kopsa

l
m
xl
xxl
korale
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Polo me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike me kopsa, dizajn me printe të vogla gjeometrike dhe me detaj logoje të qendisur në kraharor. 90% Pambuk, 10% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë