Polo me printe të vogla Springfield

2093L

SKU: 1439863

Polo me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike

l
m
xl
xxl
E kuqe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Polo me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike me kopsa, dizajn me printe të vogla dhe me detaj logoje të qendisur në kraharor, me përbërje pambuku. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë