Polo me punime të hapura florale Mango

2495L

SKU: 87095715

Polo e thurur me mëngë të shkurtra

l
m
s
XS
E verdhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo me jakë të hapur në formë V, me mëngë të shkurtra dhe prerje të drejtë e të shkurtër. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA