Polo me punime të hapura Mango

2793L

SKU: 87037122

Polo e thurur me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike

l
m
s
XS
bezhe
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Polo e thurur me punime të hapura, me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike të valëzuar me 4 kopsa poshtë saj. 86% Poliester, 14% Lino

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA