Polo me punime të hapura Mango

1995L

SKU: 87092004

Polo pambuku me mëngë të shkurtra

l
m
s
XS
bezhe
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike me tri kopsa, dizajn me punime të hapura, me prerje të drejtë dhe me qepje të mbledhur në supe. 40% Viskoze, 60% Pambuk Organik

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA