Polo me thurje të hapura Mango

2994L

SKU: 87027652

Polo oversize me jakë polo dhe punime të hapura

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo oversize me mëngë të shkurtra dhe jakë V, dizajn me thurje të hapura. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë