Polo me tre tonalitete Springfield

2093L

SKU: 1439782

Polo klasike me mëngë të shkurtra

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
E kuqerremte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike me dy kopsa, dizajn me tre tonalitete dhe logo të qendisur në kraharor. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë