Ponço me kapuç dhe xhepa, Parfois

6290L

SKU: 205739_BU

Ponço me kapuç dhe xhepa. Stil oversize. Mbyllje me butona.

U
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Ponço me kapuç dhe xhepa. Stil oversize. Mbyllje me butona. 25% Poliamide, 25% Poliestër, 50% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë