Porofol xhinsi Mango

1113L

SKU: 87074043

Portofol xhinsi me logo

99
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Portofol xhinsi me disa hapje për mbajtje kartash dhe mbyllje me zinxhir, detaj logo. 50% Pambuk, 50% Pambuk i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA