Portofol bazik me logo Mango

SKU: 87042513

Portofol bazik efekt lëkurë me logo

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Portofol bazik efekt lëkurë me logo, zinxhir të sipërm dhe xhepa shumëfunksionalë 100% IMITIM LEKURE

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA