Portofol bazik me logo Parfois

SKU: 158597

Portofol bazik me logo

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol bazik me logo me rrip dore ,Linjat: 60%Poliestër 40%Poliuretan / Skeleti: 100%Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit