Portofol bazik me logo Parfois

SKU: 166504

Portofol bazik me logo

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol bazik me logo dhe zinxhit të sipërm ,Linjat: 30%Poliestër 70%Poliuretan / Skeleti: 100%Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

L

Përzgjidh masën

l

Color Filter

SHUMENGJYRESHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA