Portofol bazik Parfois

SKU: 174248

Portofol me zinxhir dhe xhepa të brendshëm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol bazik, mbyllje me zinxhir, me disa hapje për mbajtje kartash dhe një xhep me zinxhir për monedha. 40% Poliester, 60% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit