Portofol bazik me printe florale, Parfois

2790L

SKU: 209565_GN

Portofol bazik me printe florale, me disa ndarje dhe xhepa. Përmasat: 15x10x4cm.

s
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol bazik me printe florale, me disa ndarje dhe xhepa. Përmasat: 15x10x4cm. 100%Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë