Portofol bazik me zinxhir Mango

SKU: 17012015

Portofol me efekt lëkure dhe xhep të jashtëm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Portofol që mbyllet me zinxhir dhe me efekt lëkure, me një xhep të jashtëm me zinxhir dhe me disa xhepa kartash. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë