Portofol byzylyk Mango

1290L

SKU: 17010148

Portofol monedhash në formë rrethi që mbahet si byzylyk

99
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol monedhash rrethor me zinxhir dhe me efekr lëkure krokodili, me rrip që lidhet si byzylyk dhe me gjerësi të rregullueshëm me tokëz metalike. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë