Portofol lëkure Carpisa

3920L

SKU: PD954401W20

Portofol lëkure I madh me logo

2X195X10
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Portofol lëkure I madh me logo I linjës Letizia , me kapak dhe xhepa të brendshem , me hapesire për karta , monedha , dhe kartëmonedha. 100% Lekure

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë