Portofol drejtkëndor për femra nga linja Letizia, Carpisa

1540L

SKU: PDA45201541

Portofol drejtkëndor për femra nga linja Letizia nga Carpisa me motiv tartan.

2X15X10
Bezhë
E zeze
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Portofol drejtkëndor për femra nga linja Letizia nga Carpisa me motiv tartan. Brenda saj përmban një xhep me zinxhir dhe ndarje të ndryshme për kartëmonedha, dokumente dhe karta krediti. Mbyllet me një zinxhir të përshtatshëm përreth.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë