Portofol efekt lëkurë, Carpisa

SKU: PDA60302442

Portofol efekt lëkurë me printe shumëngjyrëshe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol efekt lëkurë me printe shumëngjyrëshe, mbyllje me zinxhir me përmasa 3x20x10cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë