Portofol efekt lëkure Mango

1813L

SKU: 87031015

Portofol efekt lëkure me logo

99
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Portofol efekt lëkure krokodili me logo, xhepa shumëfunsionalë dhe zinxhir të sipërm. 100% IMITIM lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99

Color Filter

LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA