Portofol efekt lëkurë Mango

SKU: 17035767

Portofol i vogël, efekt lëkurë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Portofol i vogël, efekt lëkurë, me mbyllje me zinxhir. 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë