Portofol efekt lëkure me tegela Mango

903L

SKU: 87031016

Portofol monedhash efekt lëkure me tegela me logo dhe zinxhir të sipërm

99
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Portofol efekt lëkure me tegela me logo dhe zinxhir të sipërm me xhepa . 100% IMITIM lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi