Portofol efekt lëkure me tegela Mango

SKU: 87031017

Portofol monedhash efekt lëkure me tegela me logo dhe zinxhir të sipërm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Portofol efekt lëkure me tegela me logo dhe zinxhir të sipërm me xhepa . 100% IMITIM lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA