Portofol efekt lëkurë Parfois

3090L

SKU: 192491_BK

Portofol i madh efekt lëkurë, dizajn me tegela

l
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i madh efekt lëkurë, dizajn me tegela dhe mbyllje me zinxhir. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë