Portofol efekt lëkurë Parfois

1390L

SKU: 193240_BL

Portofol i madh efekt lëkurë, me disa tonalitete

l
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i madh efekt lëkurë, me disa tonalitete, mbyllje me zinxhir dhe buton. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit