Portofol efekt lëkurë, Parfois

2790L

SKU: 196081_EC

Portofol efekt lëkurë mbyllje m buton dhe me një xhep të jashtëm me zinxhir

m
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol efekt lëkurë mbyllje m buton dhe me një xhep të jashtëm me zinxhir, me përmasa 16x9x2cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë