Portofol efekt lëkurë, Parfois

SKU: 165422_SV

Portofol efekt lëkurë mbyllje me zinxhir

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol efekt lëkurë mbyllje me zinxhir, me përmasa 15x4x10cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë