Portofol efekt lëkurë Parfois

SKU: 189617

Portofol efekt lëkurë me dy tonalitete të kombinuara

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol efekt lëkurë me dy tonalitete të kombinuara, mbyllje me butn, dhe një me një xhep të jashtëm,100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë