Portofol efekt lëkurë Mango

SKU: 87092019

Portofol efekt lëkurë krokodili me zinxhir të sipërm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Portofol efekt lëkurë krokodili me zinxhir të sipërmdhe xhepa shumëfunksionale, me logo. 100% IMITIM LEKURE

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi