Portofol femrash nga linja Samba, Carpisa

SKU: PDA20107541

Portofol femrash nga linja Samba nga Carpisa e punuar me material model.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Portofol femrash nga linja Samba nga Carpisa e punuar me material model. Brenda ka xhepa të shumtë për mbajtëse kartash, një xhep të hapur dhe një xhep të mbyllur, të përsosur për të mbajtur kartëmonedha, monedha dhe dokumente. Mbyllja e butonit të parakohshëm lejon hapjen e lehtë kur nevojitet

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë