Portofol Greta, Carpisa

1960L

SKU: PDA71102442

Portofol I vogël, I linjës Greta, dizajn me thurje dhe dy tonalitete

Blu
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol I vogël, I linjës Greta, dizajn me thurje dhe dy tonalitete, mbyllje me buton dhe përmasa 3x13x10cm. 60% Poliuretan 40% Pambuk

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë