Portofol I gjatë me dorezë Parfois

2790L

SKU: 188133

Portofol I gjatë me thurje me dorezë dhe zinxhir

l
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol I gjatë , me zinxhir të sipërm dhe dorezë, me logo.I pajisur me xhepa në pjesën e brendshmë per karta, kartëmonedha dhe xhep me zinxhir për monedhat. 40% Poliester, 60% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë