Portofol i madh, Elbobaldar, ALDO

3990L

SKU: 13447444

Portofol i madh, me disa ndarje. Me logo dhe mbyllje me magnet.

Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i madh, me disa ndarje. Me logo dhe mbyllje me magnet. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë