Portofol i madh, Parfois

SKU: 194779_RG

Portofol i madh efekt lëkurë, dizajn me shkëlqim

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i madh efekt lëkurë, dizajn me shkëlqim, mbyllje me zinxhir. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë