Portofol i madh, Parfois

SKU: 170957_RG

Portofol i madh efekt lëkurë, mbyllje me zinxhir

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i madh efekt lëkurë, mbyllje me zinxhir, me përmasa 21x3x11cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë