Portofol I madh Parfois

2790L

SKU: 189818

Portofol I madh me mbyllje me buton dhe me disa xhepa

l
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol I madh me mbyllje me buton dhe me disa xhepa, për mbajtjen e kartave dhe kartëmonedhave dhe me një xhep për mbajtjen e telefonit100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë