Portofol i madh,Carpisa

2560L

SKU: PDB56701443

Portofol i madh,me disa ndarje. Portofoli përfshin dhe mbajtësen e kartave. Përmasat: 19x10x2cm.

Krem
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i madh,me disa ndarje. Portofoli përfshin dhe mbajtësen e kartave. Përmasat: 19x10x2cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë