Portofol i palosshëm, Parfois

2790L

SKU: 195494_PK

Portofol i palosshëm, mbyllje me buton dhe zinxhir

l
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i palosshëm, mbyllje me buton dhe zinxhir, me përmasa 18x11x3cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë