Portofol I thjeshte Carpisa

SKU: PD932602W20

Portofol I thjeshte

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol I thjeshte drejte kendesh, nga linja Candy Wallet, me zinxhire te siperm, me xhep te brendshem, me logo.,Poliuretan 100 %,2X11X9

Sipas markës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit