Kuletë për femra nga linja Fairy, Carpisa

1400L

SKU: PDA31504541

Kuletë për femra nga linja Fairy nga Carpisa, e punuar me material të ndritshëm të printuar krokodili.

3X10X9
Bezhë
E kuqe
E zeze
Gold
Jeshile
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Kuletë për femra nga linja Fairy nga Carpisa, e punuar me material të ndritshëm të printuar krokodili. Pjesa e brendshme përmban një xhep të hapur, xhepa të shumtë për mbajtëset e kartave dhe një xhep me zinxhir, perfekt për të mbajtur kartëmonedha, monedha dhe dokumente. Mbyllja e butonit të parakohshëm lejon hapjen e lehtë kur nevojitet.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë