Portofol i vogël Mango

SKU: 17021506

Portofol i vogël efekt lëkurë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol i vogël efekt lëkurë, i palosshëm me mbyllje me buton dhe me një xhep në pjesën e jashtme. 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë