Portofol i vogël Mango

SKU: 17085774

Portofol i vogël efekt lëkurë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Portofol i vogël efekt lëkurë, me mbyllje me zinxhir. 42% Poliuteran 40% Poliestër e riciklueshme, 18% Poliuteran i riciklueshëm.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë