Portofol i vogël Mango

SKU: 17034051

Portofol me zinxhir, me teksturë lëkure

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol me teksturë lëkure, mbyllje me zinxhir, me një xhep monedhash dhe disa xhepa kartash, me tegela.100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë