Portofol I vogël me printe Mango

SKU: 17041507

Portofol i vogël i palosshëm, efekt lëkurë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol i vogël i palosshëm me printe të ndryshme, me disa tonalitete të kombinuara, me hapësira për vendosjen e kartave, mbyllje me zinxhir ,66% Pambuk 17% Poliestër 17% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë